Karjäär

Suurepärane meeskond, nõudlikud kliendid ja väljakutset esitavad projektid – seda kõike pakub Sirkel & Mall.

Sirkel & Mall ootab oma meeskonda ambitsioonikaid insenere, kes tahavad elus korda saata suuri tegusid. Tähtis on loov mõistus ja teadmised. Meie suurim väärtus on meie meeskond ja meil ei ole kohta keskpärasusele. Meeskond, kes on Su ümber täna, määrab selle, kus ja kes oled Sina kümne aasta pärast.

Sirkel & Mall on asutatud 2005. aastal ja täna on meie meeskonnas 42 kõrgkvalifitseeritud spetsialisti. Me oleme pidevas arengus ja võtnud üheks aluseks Kaizeni põhimõtted, mille eesmärgiks on ettevõtte järjepidev parendamine. Ettevõtte struktuur on jätkusuutlikult üles ehitatud ja juhtimismeeteodiks on tasakaalus tulemuskaart, kus ettevõtte visioon ja strateegilised sihid on kooskõlas meeskonna isiklike eesmärkidega.

Meil on hea maine, tugevad väärtused, jätkusuutlik struktuur ja nutikad projektlahendused. Seeläbi on loodud tugev kliendibaas ja iga aastaga kasvatame ekspordimahtusid Skandinaavia turule.

Ei ole vahet, kas oled arhitekt, konstruktor või eriosade projekteerija – kui sa tunned, et võiksid kuuluda rahvusvahelise ettevõtte projektimeeskonda ja astuda karjääriredelil järgmise sammu, siis võta meiega ühendust cv@sma.ee!